Dotacje, ulgi i prefinansowanie

zapoznaj się z aktualnymi dotacjami na zakup pomp ciepła

Decydując się na zakup pompy ciepła IGLOO MultiTherma możesz skorzystać z różnych programów dofinansowań. IGLOO MultiTherma to pompa ciepła powietrze-woda o najwyższym poziomie wydajności i efektywności energetycznej (COP 5,5 | A+++). Dzięki jej wysokim parametrom możesz uzyskać maksymalny poziom dofinansowania.

Sprzedaż z instrumentami prefinansowania możliwa jest u naszych partnerów:

Programy, z których możesz pozyskać wsparcie:

Czyste Powietrze - dofinansowanie aż do 55 600 zł

Posiadasz stare źródło ciepła? Chcesz je wymienić na nowoczesne i ekologiczne? Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła IGLOO MultiTherma z programu „Czyste Powietrze”, wspierającego termomodernizację domów. IGLOO MultiTherma to pompa ciepła idealnie dopasowana do budynków modernizowanych: współpracuje z każdym rodzajem instalacji grzewczej oraz jest urządzeniem ‘wysokotemperaturowym’ (temperatura zasilania +65 stopni C)

Czyste Powietrze+ to dofinansowanie z dotacją przed końcem inwestycji

W tym programie dotacja jest uruchamiana jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Tym, którzy chcą wymienić w swoim domu stary kocioł na węgiel lub gaz, ale nie mają bieżących środków na inwestycję, program pomaga przeprowadzić prace bez angażowania własnych pieniędzy. Jak uzyskać przedpłatę? Wystarczy złożyć wniosek wraz z umową na wykonanie prac. Zaliczkę otrzymuje wykonawca w wysokości 50 proc. wartości inwestycji. Pozostała kwota wypłacana jest 30 dni od zakończenia prac.

Ulga termomodernizacyjna - aż do 53 000 zł

Wybierz pompę ciepła IGLOO MultiTherma i skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej. W ramach niej odliczysz (od dochodu w PIT lub w ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych) nawet do 53 tys. złotych!

Moje Ciepło

Budujesz nowy dom o podwyższonym standardzie energetycznym? Program “Moje Ciepło” jest dla Ciebie! Dotacja wynosi od 30% do 45% kosztów kwalifikowanych inwestycji (dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny).
W przypadku pompy ciepła IGLOO MultiTherma maksymalne dofinansowanie wynosi nawet 7 tys. zł!
Budując dom postaw na urządzenie, które pozwala oszczędzać i cieszyć się bezawaryjną oraz wydajną formą ogrzewania.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji o możliwym dofinansowaniu

  Masz pytania? Zadzwoń

  Biuro obsługi Klienta:
   +48 691 330 201
    mt@igloo.pl
  Poniedziałek – piątek 8.00-16.00
   Producent: IGLOO Sp. z o.o., Stary Wiśnicz 289,
  32-720 Nowy Wiśnicz

  © Copyright IGLOO MORE THAN ENERGY  | Polityka prywatności | Regulamin Programu Poleceń