Dotacje, ulgi i prefinansowanie

zapoznaj się z aktualnymi dotacjami na zakup pomp ciepła

Decydując się na zakup pompy ciepła IGLOO MultiTherma możesz skorzystać z różnych programów dofinansowań. IGLOO MultiTherma to pompa ciepła powietrze-woda o najwyższym poziomie wydajności i efektywności energetycznej (COP 5,5 | A+++). Dzięki jej wysokim parametrom możesz uzyskać maksymalny poziom dofinansowania.

Sprzedaż z instrumentami prefinansowania możliwa jest u naszych partnerów:

Programy, z których możesz pozyskać wsparcie:

Czyste Powietrze - dofinansowanie aż do 55 300 zł

Posiadasz stare źródło ciepła? Chcesz je wymienić na nowoczesne i ekologiczne? Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła IGLOO MultiTherma z programu „Czyste Powietrze”, wspierającego termomodernizację domów. IGLOO MultiTherma to pompa ciepła idealnie dopasowana do budynków modernizowanych: współpracuje z każdym rodzajem instalacji grzewczej oraz jest urządzeniem ‘wysokotemperaturowym’ (temperatura zasilania +65 stopni C)

Ulga termomodernizacyjna - aż do 53 000 zł

Wybierz pompę ciepła IGLOO MultiTherma i skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej. W ramach niej odliczysz (od dochodu w PIT lub w ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych) nawet do 53 tys. złotych!

MÓJ PRĄD 5.0 - dofinansowanie aż do 19 400 zł

Jesteś prosumentem czyli właścicielem instalacji fotowoltaicznej rozliczającej się z wyprodukowanej energii elektrycznej w nowym systemie net-billing?
W programie „Mój Prąd 5.0” czeka na Ciebie 19 400 zł na pompę ciepła IGLOO MultiTherma! Programie Mój Prąd 5.0 nie ma kryterium dochodowego. Program trwa do 22.12.2023 lub wyczerpania środków.

Komfortowe, ekologiczne i tanie ogrzewanie masz w zasięgu ręki!

Moje Ciepło

Budujesz nowy dom o podwyższonym standardzie energetycznym? Program “Moje Ciepło” jest dla Ciebie! Dotacja wynosi od 30% do 45% kosztów kwalifikowanych inwestycji (dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny).
W przypadku pompy ciepła IGLOO MultiTherma maksymalne dofinansowanie wynosi nawet 7 tys. zł!
Budując dom postaw na urządzenie, które pozwala oszczędzać i cieszyć się bezawaryjną oraz wydajną formą ogrzewania.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji o możliwym dofinansowaniu

  Masz pytania? Zadzwoń

  Biuro obsługi Klienta:
   +48 14 662 19 11
    mt@igloo.pl
    Poniedziałek – piątek 8.00-16.00
     ul. Wadowicka 8a, 30-614 Kraków

  © Copyright IGLOO MORE THAN ENERGY  | Polityka prywatności | Regulamin Programu Poleceń