Cechy pomp ciepła IGLOO MultiTherma

Cechy urządzenia

Poznaj przewagi nowoczesnej pompy ciepła

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma to linia propanowych, inwerterowych urządzeń typu powietrze-woda w konstrukcji monoblok, zaprojektowana i produkowana przez firmę IGLOO – polskiego lidera branży chłodniczej istniejącego na rynku od 1986r. – producenta urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych.

25 lat gwarancji na obudowę urządzenia dzięki zastosowaniu powłoki Magnelis®

Rewolucyjna powłoka Magnelis® zapewnia niezrównaną odporność na korozję i skutecznie chroni obudowę pompy ciepła IGLOO MultiTherma przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Możesz cieszyć się trwałością i estetyką przez wiele lat.

Najwyższy poziom efektywności energetycznej: A++/A+++ | COP 5,5 SCOP 5,36

Poznaj najbardziej wydajną pompę ciepła na rynku i tnij rachunki za energię.
IGLOO MultiTherma to pompa ciepła o najwyższym współczynniku efektywności energetycznej.

Wysokowydajna współpraca z fotowoltaiką | Autokonsumpcja | SG Ready

Efektywna współpraca z instalacjami fotowoltaicznymi i maksymalizacja oszczędności poprzez magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w zbiornikach buforowych oraz w instalacji ogrzewania podłogowego.

Produkt polski

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma to produkt polski – zaprojektowany przez polskich inżynierów oraz produkowany w Polsce w firmie o 100% udziale kapitału polskiego.
Specjalnie zaprojektowany pod polskie warunki klimatyczne.

Serwis fabryczny i wsparcie techniczne

Ponad 80 punktów serwisowych na terenie kraju. Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

5 lat gwarancji producenta

5 lat gwarancji producenta z możliwością przedłużenia.

Maksymalny poziom dofinansowania do pomp ciepła

IGLOO MultiTherma to pompa ciepła powietrze-woda o najwyższym poziomie wydajności i efektywności energetycznej (COP 5,5 | A++/A+++). Dzięki jej parametrom możesz uzyskać maksymalne dofinansowanie z programów wparcia.

przejdź do strony 'dotacje’ gdzie uzyskasz pomoc i więcej informacji

Niski poziom ciśnienia akustycznego - Tylko 40 dB(A)*

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma to jedno z najcichszych urządzeń na rynku. Posiada bardzo ciche wentylatory wolnoobrotowe o płynnej regulacji obrotów.

* Poziom ciśnienia akustycznego mierzony w odległości 3 m.

System antyzamrożeniowy AntiFreeze

To szereg rozwiązań dbających o poprawną pracę pompy w najtrudniejszych warunkach takich jak odszranianie gorącymi parami oraz izolowane tace ociekowe.
Bezawaryjne i efektywne energetycznie rozwiązania, które zostały sprawdzone w zastosowaniach biznesowych.

Szerokie możliwości zastosowań

Specyfikacja urządzenia i najwyższej jakości komponenty pozwalają na zastosowanie pompy ciepła IGLOO MultiTherma w nowych domach, domach modernizowanych jak również w budynkach komercyjnych.

Wysokowydajna praca w układach kaskadowych

Dla najbardziej wymagających budynków komercyjnych.

Aplikacja mobilna MultiTherma Mobile

Możliwość zdalnego zmieniania temperatury i ustawiania, np. tygodniowego czy miesięcznego harmonogramu pracy pompy ciepła.
Dostępna w GOOGLE PLAY & APP STORE

więcej o aplikacji

Łączność bezprzewodowa (LTE | GSM) w standardzie

Każda pompa ciepła IGLOO MultiTherma posiada w standardzie łączność GSM | LTE , dzięki której Twój instalator może w każdej chwili sprawdzić parametry Twojego urządzenia oraz zdalnie wprowadzić zmiany w jego ustawieniach, zresetować je czy też przywrócić do ustawień fabrycznych. Ty też możesz sprawdzić czy Twoja pompa ciepła działa optymalnie korzystając z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej MultiTherma Mobile.