Skip to main content

W swoją pierwszą trasę wyruszył specjalny samochód IGLOO, który umożliwia wszystkim zainteresowanym poznanie i doświadczenie na żywo zalet wyjątkowych pomp ciepła IGLOO MultiTherma.

Specjalnie przystosowana furgonetka została wyposażona we w pełni działającą jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną IGLOO MultiTherma. Zainteresowanym zakupem pompy ciepła daje to możliwość zobaczenia urządzenia z bliska i lepszego zrozumienia zasad jego funkcjonowania. To doskonała okazja, aby samodzielnie przekonać się o niezawodności, efektywności energetycznej i komforcie, który oferuje IGLOO MultiTherma.

Bezpośrednie doświadczenie działania pompy ciepła jest pomocne w podjęciu świadomej decyzji o skorzystaniu z energooszczędnego, niezawodnego i ekologicznego rozwiązania do ogrzewania i chłodzenia. Potencjalni klienci mogą porozmawiać z obecnymi na miejscu ekspertami IGLOO, samodzielnie ocenić niski poziom natężenia dźwięku, który generuje urządzenia.

Można także ocenić, jak wygląda obudowa pompy ciepła o doskonałych właściwościach antykorozyjnych. Jest ona wykonana z blachy pokrytej rewolucyjną powłoką Magnelis® co pozwala udzielać aż 25 lat gwarancji na obudowę urządzenia.

W furgonetce udostępniane są też materiały informacyjne. Pomagają w zrozumieniu argumentacji technicznej, np. związanej z efektywnością energetyczną, tzw. COP na poziomie 5,5 (najwyższe na rynku) czy zastosowaniem ekologicznego czynnika chłodniczego R290 (propan).

Samochód pełni też rolę mobilnej platformy szkoleniowej dla instalatorów. Nasi eksperci przeprowadzają z jego użyciem specjalistyczne szkolenia terenowe. Zapewnią one wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnej instalacji i obsługi pomp ciepła IGLOO MultiTherma.

Contact to Listing Owner

Captcha Code